Teklif almak için yapmanız gereken tercüme edilmesini istediğiniz belgeleri yandaki bölümden sisteme yüklemek veya info@ileritercume.com adresine göndermektir.

Talebiniz müşteri destek hattımıza iletildikten sonra sizinle en kısa sürede irtibata geçecek ve kurumsal veya bireysel çözümler için önerdiğimiz fiyat seçeneklerini tarafınızla paylaşacağız. Tarafınızca yazılı onay verildikten sonra gönderdiğiniz evrakların tercümesine başlanacaktır. Kurumsal müşteriler için geliştirdiğimiz kapsamlı danışmanlık paketinde yazılı tercüme, sözlü tercüme ve yeminli tercüme ihtiyaçlarınızın hepsini birlikte değerlendirerek firmanız için en ekonomik olabilecek çözümleri sunmaktayız. Çoklu tercüme ihtiyaçlarınız için hazırlanan kurumsal danışmanlık paketi, karşılıklı olarak imzalayacağımız hizmet sözleşmesine tabi olacaktır.

Tercüme Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Tercüme fiyatlarını belirlerken 492 sayılı harçlar kanununu esas alır. Bu kanuna göre, bir A4 kağıda 12 karakter büyüklüğünde yazılmış 20 (yirmi) satır bir sayfa olarak kabul edilmektedir. Bu da bilgisayar ortamında yazıldığında takribi olarak boşluksuz 1000 karaktere veya 150 -200 kelimeye karşılık gelmektedir. Tercüme edilmesini istediğiniz evrakın kaç karakter olduğunu Microsoft Word programında sol altta yer alan “Sözcük” ibaresine tıklayarak öğrenebilirsiniz.